fbpx
Haftanın Etkinlikleri

Salı

Etkinlik Saati : 20:00
Katılım : Ücretli&Ücretsiz

Salı akşamları RETROX sahnesini gerçek sahiplerine bırakıyoruz. Stand up, magic show, bar tiyatrosu ve doğaçlama tiyatroya kadar birbirinden farklı birçok etkinliğin yer aldığı ‘’ SAHNE ‘’ ile eğlenceyi garanti ediyoruz. Kimi zaman seyirciyle iç içe gerçekleşen bu gösterilerde kendinizi her an sahnede bularak gösterinin bir parçası da olabilirsiniz.

Çarşamba

Etkinlik Saati : 21:30
Katılım : Ücretsiz

Bilim adamları Amerika Birleşik Devletleri'ndeki klinik laboratuvarlarda bir dizi deney yaptı. Hastalara sık sık şarkı söylemeleri öğütlendi. İncelemenin sonunda şarkı söyleyen hastaların acıyı daha az hissettiği ve daha hızlı iyileştiği görülmüştür. Bizden size tavsiye şarkı söylemek lazım avaz avaz... Yerli - Yabancı 3000 şarkılık arşivimizle sizleri her Çarşamba saat 21:30'da Retrox - Alt Kat'ta karaoke gecemize bekliyoruz. Yalnızken söylüyorsan, sahnede de yapabilirsin gecenin yıldızı sen ol.

Perşembe

Etkinlik Saati : 21:00
Katılım : Ücresiz

Sezen, Ajda, Nilüfer, Kayahan, Alpay, Ayten Alpman, Tanju Okan, İlhan İrem ve daha birçok ismin hayat verdiği, 70’li-80’li yılların efsane melodilerini kulaklarımıza fısıldayan AKUSTİK TÜRKÇE etkinliğimiz her Perşembe akşamı saat 21:00 da RETROX ALT KAT sahnesinde sizlerle buluşuyor. Piyano eşliğinde gerçekleşen bu canlı akustik programa katılım ücretsiz olup rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

Cuma & Cumartesi

Etkinlik Saati : 20:00
Katılım : Ücretsiz

80'li ve 90'lı yılların efsane şarkılarını günümüz ritim leri ile mixleyerek bizlere sunan DJ HASAN hafta sonları tek tercihiniz olmaya aday.

Rezervasyon

Telefon

+90 312 465 00 53
+90 549 465 00 56

E-Mail

iletisim@retroxpub.com

Adres

Tunus Caddesi No53/A
Çankaya/ANKARA

Dünyanın Kahvesi

Asırlık Lezzet

Tupinamba

1897 yılında Barcelona’nın kalbinde başlayan bir hikâyenin baş kahramanı olan Tupinamba; kahvenin henüz günümüz dünyasındaki gibi kabul görmediği dönemlerden başlayan uzun ve zorlu bir yolculukla, geçmişten günümüze kadar varlığını nesilden nesile sürdürüp, müşterilerine dünyanın en kaliteli kahvesini sunabilen özel bir marka olmuştur. Tupinamba markasını özel kılan ise sadece her dönemin yüksek teknolojisini kullanarak müşterilerine en kaliteli kahve çeşitlerini sunması değil, markanın sanatla iç içe bir yolculuğunun da olmasıdır. Modernizm akımının ünlü ressamlarından Ramon Casas’ın Tupinamba markası için çizdiği afişler marka yolculuğunda Tupinamba’ya günümüze kadar eşlik etmiştir. 100 yılı aşkın deneyimi ve sürekli yenilenen üretim teknolojisi ile Tupinamba, Horeca sektörünün öncü ve en eski çekirdek kahve firmalarındandır. Farklı orijinli çekirdek kahve türlerinin kendine özgün teknik ve derecelerde yüksek teknolojiyle kavrulması sonucunda ortaya çıkan tat ve lezzet, Tupinamba markasını en yüksek standartlara sahip kahve üreticisi bir firma olarak resmetmektedir. Barselona’da bulunan üretim tesislerinde; “Tupinamba”, “40 Paises”, “Roura”, “Tupispresso”, “L’India”, “Oh! Caffe” markaları altında kavrulmuş paketlenmiş çekirdek kahve, filtre kahve, kapsül kahve, çay, şeker, tatlandırıcı ve çikolata üretimi gerçekleştirilmektedir. Hem İspanya genelinde hem de dünya genelinde sahip olduğu marka değeri ve dağıtım ağı sayesinde uluslararası düzeyde bir kahve firmasıdır. Dağıtım ve satış faaliyetleri, kendi bayi ağı olan yetkili ulusal ve yerel distribitörler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. İspanya haricinde; Türkiye, Fransa, Portekiz, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Bosna-Hersek, Suudi Arabistan, Filipinler ve Çin dahil olmak üzere toplam 16 ülkeye en iyi kahve çeşitlerini ihraç ederek müşterilerini benzersiz, lezzetli bir kahve yolculuğuna çıkartmaktadır.

Ücretsiz Coffee Workshop

Retrox'tan Ücretsiz Coffee Workshop Fırsatı

The

Perfect Espresso

Tupiconcept

Capuccino

TOP